Kolczingoffnia to przestrzeń i miejsce do tego, żeby opowiedzieć jak i gdzie pracujemy coachingowo? Jak rozumiemy swoją rolę coacha? Tutaj możemy się różnić i testować granice tych różnic. Chcemy aby uczestnicy mieli możliwość dzielenia się kontekstem coachingu: od dylematów i wątpliwości po autorskie techniki i metody pracy. Kołczingoffnia to rozwój, który inspiruje w roli coacha.
Kołczingoffnia to wydarzenie non-profit. Jest prowadzona metodą Open Space, gdzie uczestnicy w określonych ramach sami dla siebie tworzą najbardziej rozwojowe treści. Każdy sam decyduje co bierze dla siebie i co daje innym uczestnikom.

 

Mamy już historię! – Kołczingoffnia 2013 i 2014

Kołczingoffnia 2013 odbyła się w dniach 20-22 września 2013 roku w Krakowskiej Akademii im A.Frycza-Modrzewskiego. Cele jakie przyświecały ówczesnym organizatorom były podobne to tych jakie mamy w tym roku. Było to pierwsze tego typu wydarzenie coachingowe w Polsce i z założenia ograniczyliśmy się do grupy warsztatowej nie przekraczającej 25 osób. Testowaliśmy formułę i siebie w rolach uczestników. Było intensywnie i rozwojowo już od pierwszej sesji. Na trzeci dzień kończyliśmy spotkanie naładowani ogromną porcją energii do działania i pełni nowych pomysłów na wspólne przedsięwzięcia. Jednym z nich była Kołczingoffnia 2014.
Kołczingoffnia 2014 ….uzupełnić….